Закрити

Логін або E-mail:

Введiть пароль:

Увійти


Переваги реєстрації

Після реєстрації вам буде доступним певний набір сервісів:
 • підписка на тематичні новини,
 • завантаження прайс-листів;каталогів;презентацій,
 • доступ до технічної та маркетингової підтримки,
 • користування послугою «мій кабінет»,
 • редагування вашого профілю користувача,
 • публікація ваших новин на нашому сайті,
 • запит на продукцію;у т.ч. з мобільного пристрою,
 • реєстрація для навчання на семінарах,
 • спілкування в закритих чатах

* Ім'я:

* Призвіще:

* E-mail:

* Назва компанії:

Реєстрація

* Логін:

* Введiть пароль:

* Введіть пароль повторно:Позначене зірочкою * Поле обов'язкове для заповнення

Логін або E-mail:

Відправити

Забув пароль?

Для відновлення пароля;вкажіть свій Логін або E-mail.

+38 044 333-9648
Головна Новини Інтеграція СКД STOP-Net 4.0 з терміналом розпізнавання облич Hikvision

Інтеграція СКД STOP-Net 4.0 з терміналом розпізнавання облич Hikvision

У зв'язку з продовженням карантинних заходів на території України, компанія КС-МЕХАТРОНІКС пропонує повноцінне інтегроване рішення забезпечення доступу на об'єктах масового відвідування з можливістю вимірювання температури відвідувачів і контролю дотримання масочного режиму. Дане рішення побудовано на основі СКД STOP-Net 4.0 і терміналів розпізнавання облич Hikvision (базова модель DS-K1TA70MI-Т) з функцією вимірювання температури і визначення наявності маски (далі - термінал).

Термінал використовується в якості пристрою ідентифікації користувача за допомогою розпізнавання обличчя і (або) за ідентифікатором пропуску (Mifare), з можливістю додаткового обмеження доступу при відсутності маски і перевищення температури.

Термінал підключається до контролера КСКД4-WG (двері або турнікет) по Wiegand-інтерфейсу замість зчитувача перепусток (Mifare) і до мережі Ethernet. Налаштування терміналу, синхронізація даних (перепустки та фотографії відвідувачів), передача подій розпізнавання і відеопотоку, виконуються по мережі Ethernet, управління контролером - по Wiegand-інтерфейсу.

Програмна інтеграція реалізована в модулі «Розпізнавання» СКД STOP-Net 4.0:

 • Модуль «Розпізнавання» дозволяє додати термінал в систему STOP-Net 4.0, зв'язати термінал з місцем доступу і періодично виконувати синхронізацію перепусток і фотографій відвідувачів;
 • Події розпізнавання (доступ по розпізнаванню обличчя особи), виміряна температура і наявність маски відображаються в «Моніторі подій», зберігаються в базі даних і пізніше можуть бути переглянуті в звітах;
 • Відеоінформація і фотографії моменту ідентифікації користувача відображаються в «Моніторі подій» і в звітах за допомогою модуля «Відеоспостереження».

Модуль «Розпізнавання» поширюється за правилами ліцензування STOP-Net 4.0 і вимагає окремої ліцензії, прив'язаної до максимальної кількості перепусток у системі (вартість ліцензії до 600 перепусток - 3 000 грн, до 1000 перепусток - 5 000 грн, до 3000 перепусток - 10 000 грн, необмежена кількість перепусток - 15 000 грн). При цьому на роботу модуля поширюються стандартні правила роботи з розширеннями STOP-Net:

 • Без HASP-ключа - модуль недоступний;
 • При перевищенні допустимого за ліцензією числа перепусток – функції модуля обмежені.

Відеоролик c демонстрацією інтегрованого рішення доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=1WHoPojU1lQ

При виникненні питань, пов'язаних з використанням терміналів Hikvision в складі СКД STOP-Net 4.0, просимо звертатися в Сервісний центр КС-МЕХАТРОНІКС. Контактні дані для зв'язку: тел. моб: (068) 248-45-27, тел. офіс: (044) 284-08-88 (9241), e-mail: support.app@card-sys.com.ua

Докладніше

Електроприводні і моторизовані турнікети-триподи марки Форма, представлені модельними рядами «Класік», «Бізант», «Титан» і «Гранд», встановлюються на прохідних пунктах підприємств, офісів, банків, установ і призначені для управління доступом як в ручному режимі за допомогою пульта, так і в складі системи контролю доступу.

Докладніше

STOP-Net 4.0 надає можливість ефективного вирішення завдань безпеки, пов'язаних з контролюванням доступу та охоронною сигналізацією, для широкого переліку об'єктів - офісів, бізнес-центрів, навчальних закладів, банків, промислових підприємств тощо. Система відрізняється збалансованістю вартості і функціональних можливостей, високою надійністю і стійкістю до збоїв, а також продуманою архітектурою, що дозволяє компаніям-інсталяторам гнучко підходити до проектування рішення для конкретного об'єкта.

Докладніше

Система платного паркування «STOP-Park Pro» застосовується на спеціально відведених майданчиках для паркування транспортних засобів (ТЗ) з метою автоматизації контролю часу в'їзду та виїзду, тривалості паркування, обраного тарифу, а також для формування відповідних фінансових та інших звітів.

Докладніше

Принтери EVOLIS розроблені, що б допомогти Вам здійснювати професійний друк на пластикових картках. Повнокольорова і монохромна графічна персоналізація картки ще не була такою простою і швидкою. Принтери EVOLIS дозволяють виготовляти бездоганні пластикові картки дуже високої якості (300 dpi).

Докладніше

Дотримуючись стандартів комплексного обслуговування клієнтів, effeff пропонує широку програму аксесуарів. Все, що потрібно для організації роботи електромеханічних запірних пристроїв і електромагнітів: від засобів передачі струму до приладів управління Ви знайдете в програмі аксесуарів від effeff.

Докладніше

Торгова марка IKON була заснована в 1926 році в Німеччині фірмою ZEIS IKON AG. IKON-одна з провідних торгових марок з виробництва замкових циліндрів, замків, замкових систем та захисної фурнітури в Європі.

Докладніше

Компанія HID Global - провідний виробник засобів контролю доступу. Вона забезпечує по всьому світу безконтактними смарт-картами і картами з технологією проксіміті, контролерами доступу з централізованим управлінням, рішеннями на основі захищених та індивідуальних карт, програмними продуктами для обробки цифрових посвідчень особи і фотографій, системами для випуску захищених карт, RFID електромеханічними циліндрами.

Докладніше

Група компанія "КАРД-СІСТЕМС" розробляє і постачає споживачам обладнання для автоматизованих систем оплати проїзду (АСОП) і систем платного доступу. Обладнання дає можливість побудувати АСОП для різних видів громадського транспорту, що створює ряд переваг, на відміну від традиційних систем оплати проїзду.

 • Нова Картка
 • Уфиб
 • Астек
 • Технический комитет стандартизации