Закрити

Логін або E-mail:

Введiть пароль:

Увійти


Переваги реєстрації

Після реєстрації вам буде доступним певний набір сервісів:
 • підписка на тематичні новини,
 • завантаження прайс-листів;каталогів;презентацій,
 • доступ до технічної та маркетингової підтримки,
 • користування послугою «мій кабінет»,
 • редагування вашого профілю користувача,
 • публікація ваших новин на нашому сайті,
 • запит на продукцію;у т.ч. з мобільного пристрою,
 • реєстрація для навчання на семінарах,
 • спілкування в закритих чатах

* Ім'я:

* Призвіще:

* E-mail:

* Назва компанії:

Реєстрація

* Логін:

* Введiть пароль:

* Введіть пароль повторно:Позначене зірочкою * Поле обов'язкове для заповнення

Логін або E-mail:

Відправити

Забув пароль?

Для відновлення пароля;вкажіть свій Логін або E-mail.

+380 44 284 0888
Головна Галерея Транспорт Фотогалерея АСОП (АСПП) у КП «Київський метрополітен»

Фотогалерея АСОП (АСПП) у КП «Київський метрополітен»

З 29.12.2012р. автоматизовану систему проходу пасажирів (АСПП) Київського метрополітену за підсумками комплексного тестування введено в промислову експлуатацію. Це перша в Україні автоматизована система оплати проїзду, розроблення якої завершено групою вітчизняних компаній, координацію дій яких з 2005 року здійснював КАРД-СІСТЕМС® в якості генпідрядника.

В процесі виконання робіт колективом ТОВ «КАРД-СІСТЕМС®» вирішувались непрості задачі інтеграції технологічних рішень різних поколінь в умовах діючого проекту, рівного якому за масштабами не було і до сих пір немає в Україні. Щоденно АСПП забезпечує автоматизацію проходу в метрополітен близько 1,8 млн. мешканців та гостей столиці України, з них біля 1,5 млн. - з оплатою проїзду.

Станція «Виставковий центр» Станція «Виставковий центр»

27 грудня 2011 р. відбулось відкриття станції Київського метрополітену «Виставковий центр», на...

Станція «Олімпійська» Станція «Олімпійська»

З 29 травня 2012 кияни і гості Євро-2012 могли дістатися до потягів...

Станція «Іподром» Станція «Іподром»

Станцію Київського метрополітену «Іподром» Куренівсько-Червоноармійської лінії відкрито 25 жовтня 2012. У вестибюлі...

Станція «Теремки» Станція «Теремки»

6 листопада 2013 відкрито нову станцію «Теремки» на Куренівсько-Червоноармійській лінії Київського метрополітену....

Докладніше

Електроприводні і моторизовані турнікети-триподи марки Форма, представлені модельними рядами «Класік», «Бізант», «Титан» і «Гранд», встановлюються на прохідних пунктах підприємств, офісів, банків, установ і призначені для управління доступом як в ручному режимі за допомогою пульта, так і в складі системи контролю доступу.

Докладніше

STOP-Net 4.0 надає можливість ефективного вирішення завдань безпеки, пов'язаних з контролюванням доступу та охоронною сигналізацією, для широкого переліку об'єктів - офісів, бізнес-центрів, навчальних закладів, банків, промислових підприємств тощо. Система відрізняється збалансованістю вартості і функціональних можливостей, високою надійністю і стійкістю до збоїв, а також продуманою архітектурою, що дозволяє компаніям-інсталяторам гнучко підходити до проектування рішення для конкретного об'єкта.

Докладніше

Система платного паркування «STOP-Park Pro» застосовується на спеціально відведених майданчиках для паркування транспортних засобів (ТЗ) з метою автоматизації контролю часу в'їзду та виїзду, тривалості паркування, обраного тарифу, а також для формування відповідних фінансових та інших звітів.

Докладніше

Принтери EVOLIS розроблені, що б допомогти Вам здійснювати професійний друк на пластикових картках. Повнокольорова і монохромна графічна персоналізація картки ще не була такою простою і швидкою. Принтери EVOLIS дозволяють виготовляти бездоганні пластикові картки дуже високої якості (300 dpi).

Докладніше

Дотримуючись стандартів комплексного обслуговування клієнтів, effeff пропонує широку програму аксесуарів. Все, що потрібно для організації роботи електромеханічних запірних пристроїв і електромагнітів: від засобів передачі струму до приладів управління Ви знайдете в програмі аксесуарів від effeff.

Докладніше

Торгова марка IKON була заснована в 1926 році в Німеччині фірмою ZEIS IKON AG. IKON-одна з провідних торгових марок з виробництва замкових циліндрів, замків, замкових систем та захисної фурнітури в Європі.

Докладніше

Компанія HID Global - провідний виробник засобів контролю доступу. Вона забезпечує по всьому світу безконтактними смарт-картами і картами з технологією проксіміті, контролерами доступу з централізованим управлінням, рішеннями на основі захищених та індивідуальних карт, програмними продуктами для обробки цифрових посвідчень особи і фотографій, системами для випуску захищених карт, RFID електромеханічними циліндрами.

Докладніше

Група компанія "КАРД-СІСТЕМС" розробляє і постачає споживачам обладнання для автоматизованих систем оплати проїзду (АСОП) і систем платного доступу. Обладнання дає можливість побудувати АСОП для різних видів громадського транспорту, що створює ряд переваг, на відміну від традиційних систем оплати проїзду.

 • Нова Картка
 • Уфиб
 • Астек
 • Технический комитет стандартизации