Закрити

Логін або E-mail:

Введiть пароль:

Увійти


Переваги реєстрації

Після реєстрації вам буде доступним певний набір сервісів:
 • підписка на тематичні новини,
 • завантаження прайс-листів;каталогів;презентацій,
 • доступ до технічної та маркетингової підтримки,
 • користування послугою «мій кабінет»,
 • редагування вашого профілю користувача,
 • публікація ваших новин на нашому сайті,
 • запит на продукцію;у т.ч. з мобільного пристрою,
 • реєстрація для навчання на семінарах,
 • спілкування в закритих чатах

* Ім'я:

* Призвіще:

* E-mail:

* Назва компанії:

Реєстрація

* Логін:

* Введiть пароль:

* Введіть пароль повторно:Позначене зірочкою * Поле обов'язкове для заповнення

Логін або E-mail:

Відправити

Забув пароль?

Для відновлення пароля;вкажіть свій Логін або E-mail.

+38 044 333-9648
Головна Партнерам

Партнерам

Група компаній КАРД-СІСТЕМС® - лідер ринку безпеки України, провідний виробник та постачальник рішень безпеки на пострадянському просторі.

Зручність роботи з продукцією «КАРД-СІСТЕМС®» забезпечує широко розвинена мережа дилерів, інсталяторів не тільки по Україні, але і за  її кордоном.
 
Висока якість продукції і наявність власного високопрофесійного Сервісного Центру, а також розвинена, налагоджена сервісна підтримки по регіонах, забезпечують високу якість продажів.
 
Підприємства компанії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням, що дозволяє виробляти продукцію, яка відповідає всім європейським стандартам якості, і сертифікована на систему управління якістю Міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001-2009.
 
Позиція лідера галузі обумовлена не тільки висококласними технологіями та продукцією, але і, особливим, дбайливим ставленням до Замовника, Партнера. Ми працюємо на ринку професіоналів, для професіоналів і з професіоналами.
 
Вся політика продажів будується тільки навколо співпраці з нашими Офіційними Партнерами - представниками по всій території України і не постачаємо продукцію кінцевим споживачам, що створює Партнерам вигідні і комфортні умови ведення бізнесу.
 
Компанія, що виявила бажання стати нашим Партнером, повинна відповідати високим вимогам, пропонованим специфікою ринку безпеки, а також бути гідною поповнити ряди наших партнерів.
 
Основна суть нашої Партнерської доктрини - забезпечити Офіційним Партнерам «КАРД-СІСТЕМС®» сприятливі умови спільної роботи, надавати кращі світові технології, обладнання, комплектуючі та витратні матеріали, технічну, сервісну та маркетингову підтримку, навчання фахівців, тобто все, що дозволить Вам надати своїм замовникам сервіс найвищого рівня.
 
«КАРД-СІСТЕМС®» постійно працює над вдосконаленням умов співпраці з партнерами компанії на довгострокових та взаємовигідних принципах.
 
Сподіваємося, що Ви знайшли для себе багато корисного і потрібного у Вашому бізнесі, відповіді на на питання, які виникли у Вас, а переставлених інформація допоможе Вам влитися в число наших Партнерів.
 
Бажаємо вам успіхів і процвітання, віримо, що наша спільна діяльність буде ефективною і перспективною! »
Докладніше

Електроприводні і моторизовані турнікети-триподи марки Форма, представлені модельними рядами «Класік», «Бізант», «Титан» і «Гранд», встановлюються на прохідних пунктах підприємств, офісів, банків, установ і призначені для управління доступом як в ручному режимі за допомогою пульта, так і в складі системи контролю доступу.

Докладніше

STOP-Net 4.0 надає можливість ефективного вирішення завдань безпеки, пов'язаних з контролюванням доступу та охоронною сигналізацією, для широкого переліку об'єктів - офісів, бізнес-центрів, навчальних закладів, банків, промислових підприємств тощо. Система відрізняється збалансованістю вартості і функціональних можливостей, високою надійністю і стійкістю до збоїв, а також продуманою архітектурою, що дозволяє компаніям-інсталяторам гнучко підходити до проектування рішення для конкретного об'єкта.

Докладніше

Система платного паркування «STOP-Park Pro» застосовується на спеціально відведених майданчиках для паркування транспортних засобів (ТЗ) з метою автоматизації контролю часу в'їзду та виїзду, тривалості паркування, обраного тарифу, а також для формування відповідних фінансових та інших звітів.

Докладніше

Принтери EVOLIS розроблені, що б допомогти Вам здійснювати професійний друк на пластикових картках. Повнокольорова і монохромна графічна персоналізація картки ще не була такою простою і швидкою. Принтери EVOLIS дозволяють виготовляти бездоганні пластикові картки дуже високої якості (300 dpi).

Докладніше

Дотримуючись стандартів комплексного обслуговування клієнтів, effeff пропонує широку програму аксесуарів. Все, що потрібно для організації роботи електромеханічних запірних пристроїв і електромагнітів: від засобів передачі струму до приладів управління Ви знайдете в програмі аксесуарів від effeff.

Докладніше

Торгова марка IKON була заснована в 1926 році в Німеччині фірмою ZEIS IKON AG. IKON-одна з провідних торгових марок з виробництва замкових циліндрів, замків, замкових систем та захисної фурнітури в Європі.

Докладніше

Компанія HID Global - провідний виробник засобів контролю доступу. Вона забезпечує по всьому світу безконтактними смарт-картами і картами з технологією проксіміті, контролерами доступу з централізованим управлінням, рішеннями на основі захищених та індивідуальних карт, програмними продуктами для обробки цифрових посвідчень особи і фотографій, системами для випуску захищених карт, RFID електромеханічними циліндрами.

Докладніше

Група компанія "КАРД-СІСТЕМС" розробляє і постачає споживачам обладнання для автоматизованих систем оплати проїзду (АСОП) і систем платного доступу. Обладнання дає можливість побудувати АСОП для різних видів громадського транспорту, що створює ряд переваг, на відміну від традиційних систем оплати проїзду.

 • Нова Картка
 • Уфиб
 • Астек
 • Технический комитет стандартизации