Закрити

Логін або E-mail:

Введiть пароль:

Увійти


Переваги реєстрації

Після реєстрації вам буде доступним певний набір сервісів:
 • підписка на тематичні новини,
 • завантаження прайс-листів;каталогів;презентацій,
 • доступ до технічної та маркетингової підтримки,
 • користування послугою «мій кабінет»,
 • редагування вашого профілю користувача,
 • публікація ваших новин на нашому сайті,
 • запит на продукцію;у т.ч. з мобільного пристрою,
 • реєстрація для навчання на семінарах,
 • спілкування в закритих чатах

* Ім'я:

* Призвіще:

* E-mail:

* Назва компанії:

Реєстрація

* Логін:

* Введiть пароль:

* Введіть пароль повторно:Позначене зірочкою * Поле обов'язкове для заповнення

Логін або E-mail:

Відправити

Забув пароль?

Для відновлення пароля;вкажіть свій Логін або E-mail.

+38 044 333-9648
Головна Про Компанію

Про Компанію

Група компаній «КАРД-СІСТЕМС», до складу якої входять п’ять  провідних українських компаній, з 1995 року спеціалізується на розробці систем контролювання доступу та поставках обладнання технічних засобів безпеки споживачам в Україні та за кордоном. На сьогодні основні напрямки нашої роботи є:

 • розроблення, виробництво та постачання обладнання систем контролювання доступу STOP-Net, систем платного паркування STOP-Park, турнікетів, ворітець та огорож ФОРМА, RFID-обладнання для системних інтеграторів та розробників, обладнання автоматизованих систем оплати проїзду CS-TRANS;
 • постачання електромеханічних зачіпок та замків effeff (Німеччина), hartte (Польща), GEM (Тайвань), механічних замків та циліндрів IKON (Німеччина); обладнання для друку пластикових карток виробництва Evolis (Франція) та витратних матеріалів; обладнання HID (Proximity-зчитувачі, зчитувачі  iCLASS, Indala, безконтактні картки та інші ідентифікатори, обладнання для автомобільних проїздів тощо); далекосяжне обладнання RFID від TagMaster (Швеція) для інтеграції до СКД, систем автоматизації проїзду автотранспорту або інших систем ідентифікації об’єктів; постачання автоматичних шлагбаумів.
КАРД-СИСТЕМС®, разработка, поставка, турникет, турникеты, СКУД, Украина, Казахстан, Азербайджан, Грузия, Молдова, Беларусь, Узбекистан, Болгария  турникет, турникеты, СКУД, Украина, Казахстан, Азербайджан, Грузия, Молдова, Беларусь, Узбекистан, Болгария турникет, турникеты, СКУД, Украина, Казахстан, Азербайджан, Грузия, Молдова, Беларусь, Узбекистан, Болгариятурникет, турникеты, СКУД, Украина, Казахстан, Азербайджан, Грузия, Молдова, Беларусь, Узбекистан, Болгария
 
Щодо всієї продукції, яку ми постачаємо, забезпечується технічна підтримка та сервісне обслуговування. 
 
Якість нашого обладнання та послуг підтверджено Сертифікатом на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001-2001. Про високу якість нашої роботи свідчать відгуки таких замовників, як Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Генеральна прокуратура України та інші міністерства та відомства. В десятках банківських установ, сотнях бізнес-центрів, промислових підприємств та навчальних закладів нами та нашими партнерами встановлені системи контролювання доступу із застосуванням різноманітних турнікетів та різних типів пластикових карток. 
 
«КАРД-СІСТЕМС®» є співзасновником консорціуму «АСТЕК», у складі якого у форматі проектів «Соціальна картка» та «Соціальний проїзний білет» розробляються концептуальні пропозиції та інтегруються рішення для України у сфері соціального захисту населення.    
 
Як член громадської організації «Українська Федерація Індустрії Безпеки» «КАРД-СІСТЕМС®» бере активну участь у формуванні нових ринкових механізмів підвищення якості продукції та послуг на ринку технічних засобів безпеки, автоматизації та диспетчеризації інженерних систем. 
 
Ми ставимо собі за мету захист інвестицій споживачів нашої продукції і націлені на виконання вимог новітніх стандартів. У складі технічного комітету стандартизації ТК 165 «Індустрія безпеки», спільно з іншими учасниками ринку, державними установами та науково-дослідними інститутами ми розробляємо нові стандарти галузі, гармонізовані з європейськими та міжнародними.

Переглянути відеопрезентацію «Продукція КС-МЕХАТРОНІКС»

Докладніше

Електроприводні і моторизовані турнікети-триподи марки Форма, представлені модельними рядами «Класік», «Бізант», «Титан» і «Гранд», встановлюються на прохідних пунктах підприємств, офісів, банків, установ і призначені для управління доступом як в ручному режимі за допомогою пульта, так і в складі системи контролю доступу.

Докладніше

STOP-Net 4.0 надає можливість ефективного вирішення завдань безпеки, пов'язаних з контролюванням доступу та охоронною сигналізацією, для широкого переліку об'єктів - офісів, бізнес-центрів, навчальних закладів, банків, промислових підприємств тощо. Система відрізняється збалансованістю вартості і функціональних можливостей, високою надійністю і стійкістю до збоїв, а також продуманою архітектурою, що дозволяє компаніям-інсталяторам гнучко підходити до проектування рішення для конкретного об'єкта.

Докладніше

Система платного паркування «STOP-Park Pro» застосовується на спеціально відведених майданчиках для паркування транспортних засобів (ТЗ) з метою автоматизації контролю часу в'їзду та виїзду, тривалості паркування, обраного тарифу, а також для формування відповідних фінансових та інших звітів.

Докладніше

Принтери EVOLIS розроблені, що б допомогти Вам здійснювати професійний друк на пластикових картках. Повнокольорова і монохромна графічна персоналізація картки ще не була такою простою і швидкою. Принтери EVOLIS дозволяють виготовляти бездоганні пластикові картки дуже високої якості (300 dpi).

Докладніше

Дотримуючись стандартів комплексного обслуговування клієнтів, effeff пропонує широку програму аксесуарів. Все, що потрібно для організації роботи електромеханічних запірних пристроїв і електромагнітів: від засобів передачі струму до приладів управління Ви знайдете в програмі аксесуарів від effeff.

Докладніше

Торгова марка IKON була заснована в 1926 році в Німеччині фірмою ZEIS IKON AG. IKON-одна з провідних торгових марок з виробництва замкових циліндрів, замків, замкових систем та захисної фурнітури в Європі.

Докладніше

Компанія HID Global - провідний виробник засобів контролю доступу. Вона забезпечує по всьому світу безконтактними смарт-картами і картами з технологією проксіміті, контролерами доступу з централізованим управлінням, рішеннями на основі захищених та індивідуальних карт, програмними продуктами для обробки цифрових посвідчень особи і фотографій, системами для випуску захищених карт, RFID електромеханічними циліндрами.

Докладніше

Група компанія "КАРД-СІСТЕМС" розробляє і постачає споживачам обладнання для автоматизованих систем оплати проїзду (АСОП) і систем платного доступу. Обладнання дає можливість побудувати АСОП для різних видів громадського транспорту, що створює ряд переваг, на відміну від традиційних систем оплати проїзду.

 • Нова Картка
 • Уфиб
 • Астек
 • Технический комитет стандартизации