Закрити

Логін або E-mail:

Введiть пароль:

Увійти


Переваги реєстрації

Після реєстрації вам буде доступним певний набір сервісів:
 • підписка на тематичні новини,
 • завантаження прайс-листів;каталогів;презентацій,
 • доступ до технічної та маркетингової підтримки,
 • користування послугою «мій кабінет»,
 • редагування вашого профілю користувача,
 • публікація ваших новин на нашому сайті,
 • запит на продукцію;у т.ч. з мобільного пристрою,
 • реєстрація для навчання на семінарах,
 • спілкування в закритих чатах

* Ім'я:

* Призвіще:

* E-mail:

* Назва компанії:

Реєстрація

* Логін:

* Введiть пароль:

* Введіть пароль повторно:Позначене зірочкою * Поле обов'язкове для заповнення

Логін або E-mail:

Відправити

Забув пароль?

Для відновлення пароля;вкажіть свій Логін або E-mail.

+38 044 333-9648
Головна Новини

Новини

Партнерами компанії «КАРД-СІСТЕМС» успішно реалізовано проект з автоматизації елітного нічного клубу у м. Кам'янець-Подільський Партнерами компанії «КАРД-СІСТЕМС» успішно реалізовано проект з автоматизації елітного нічного клубу у м. Кам'янець-Подільський
Компанія ULTRA (ТОВ «Ультра-IТ») впровадила у нічному клубі «City fashion CLUB» (м. Кам'янець-Подільський) комплексну систему управління...
Семінар: «Управління виходами на шляхах евакуації. Системні рішення та компоненти від effeff (Німеччина)» Семінар: «Управління виходами на шляхах евакуації. Системні рішення та компоненти від effeff (Німеччина)»
Компанія «КАРД-СІСТЕМС» запрошує взяти участь у тематичному семінарі «Управління виходами на шляхах евакуації. Системні рішення та...
Турнікети «Форма»™ відповідають вимогам регламенту з електромагнітної сумісності Турнікети «Форма»™ відповідають вимогам регламенту з електромагнітної сумісності
Компанією «КАРД-СІСТЕМС» успішно завершено процедуру підтвердження відповідності турнікетів власного виробництва торгової марки «Форма» вимогам Державного Технічного...
Вийшов черговий номер спеціалізованого журналу української індустрії безпеки «Security UA» Вийшов черговий номер спеціалізованого журналу української індустрії безпеки «Security UA»
Компанія «КАРД-СІСТЕМС» активно співпрацює з одним із флагманів інформаційного простору української індустрії безпеки - спеціалізованим виданням...
Нове обладнання для автоматизації платних автопарковок ТМ «STOP-Park» від «КАРД-СІСТЕМС» Нове обладнання для автоматизації платних автопарковок ТМ «STOP-Park» від «КАРД-СІСТЕМС»
З серпня 2011 року до асортименту обладнання систем платного паркування «STOP-Park» додано автоматизований в'їзний термінал АПТ-В....
Докладніше

Електроприводні і моторизовані турнікети-триподи марки Форма, представлені модельними рядами «Класік», «Бізант», «Титан» і «Гранд», встановлюються на прохідних пунктах підприємств, офісів, банків, установ і призначені для управління доступом як в ручному режимі за допомогою пульта, так і в складі системи контролю доступу.

Докладніше

STOP-Net 4.0 надає можливість ефективного вирішення завдань безпеки, пов'язаних з контролюванням доступу та охоронною сигналізацією, для широкого переліку об'єктів - офісів, бізнес-центрів, навчальних закладів, банків, промислових підприємств тощо. Система відрізняється збалансованістю вартості і функціональних можливостей, високою надійністю і стійкістю до збоїв, а також продуманою архітектурою, що дозволяє компаніям-інсталяторам гнучко підходити до проектування рішення для конкретного об'єкта.

Докладніше

Система платного паркування «STOP-Park Pro» застосовується на спеціально відведених майданчиках для паркування транспортних засобів (ТЗ) з метою автоматизації контролю часу в'їзду та виїзду, тривалості паркування, обраного тарифу, а також для формування відповідних фінансових та інших звітів.

Докладніше

Принтери EVOLIS розроблені, що б допомогти Вам здійснювати професійний друк на пластикових картках. Повнокольорова і монохромна графічна персоналізація картки ще не була такою простою і швидкою. Принтери EVOLIS дозволяють виготовляти бездоганні пластикові картки дуже високої якості (300 dpi).

Докладніше

Дотримуючись стандартів комплексного обслуговування клієнтів, effeff пропонує широку програму аксесуарів. Все, що потрібно для організації роботи електромеханічних запірних пристроїв і електромагнітів: від засобів передачі струму до приладів управління Ви знайдете в програмі аксесуарів від effeff.

Докладніше

Торгова марка IKON була заснована в 1926 році в Німеччині фірмою ZEIS IKON AG. IKON-одна з провідних торгових марок з виробництва замкових циліндрів, замків, замкових систем та захисної фурнітури в Європі.

Докладніше

Компанія HID Global - провідний виробник засобів контролю доступу. Вона забезпечує по всьому світу безконтактними смарт-картами і картами з технологією проксіміті, контролерами доступу з централізованим управлінням, рішеннями на основі захищених та індивідуальних карт, програмними продуктами для обробки цифрових посвідчень особи і фотографій, системами для випуску захищених карт, RFID електромеханічними циліндрами.

Докладніше

Група компанія "КАРД-СІСТЕМС" розробляє і постачає споживачам обладнання для автоматизованих систем оплати проїзду (АСОП) і систем платного доступу. Обладнання дає можливість побудувати АСОП для різних видів громадського транспорту, що створює ряд переваг, на відміну від традиційних систем оплати проїзду.

 • Нова Картка
 • Уфиб
 • Астек
 • Технический комитет стандартизации